Založ si blog

o cigánskom huncútstve – komplet

Vážený čitateľ, občan EÚ,
namiesto úvodného slova k spisu, ktorý sa k Vám dostáva vo forme meilu, listovej zásielky alebo prostredníctvom internetu,  sa Vám prihovorí ľudskou rečou pre Vás ONA veľká neznáma, ktorá si kľudne lebedí v mozgovej hmote roduverných Rómov a od nepamäti moderuje každodenný život Rómov.
Tou veľkou neznámou, ktorá má na svedomí pretrvávajúce strádanie ľudí rodu rómskeho, ktorá je paňou rómskej mysle a ovláda niekoľko miliónovú ríšu Rómov, je R ó m s k o s ť – svojrázny a svojho druhu jedinečný systém svetonázorovej orientácie ľudí, ktorí za svoj rodový naturel a bezbrehú slobodomyseľnosť platia stále vysokú daň za svoje cigánske huncútstva.
Náš učiteľ K. Seman donútil Rómskosť, aby sa aspoň raz prihovorila k tým ľuďom sveta, ktorí sú nositeľmi mandátu správcov veci verejných a omnoho sofistikovanejšie produkujú huncútstva ako šáliť, cigániť, zavádzať a podvádzať stovky miliónov daňových poplatníkov.
Dávame slovo jej veličenstvu – pani rómskej mysle – Rómskosti, aby sa sama predstavila a čo to pošuškala mocným tohto sveta:

“Som niekoľko storočnou paňou rómskych hláv s pevne ukotveným trónom v ich mozgovej hmote. V tejto pozícii som veličenstvom, všemocnou vládkyňou cigánskej ríše a podľa sedem znakovej abecedy nažívania Rómov spravujem ich každodenný život v komunitách po celom svete. Len v Európe mám niekoľko tisíc rómskych komunít, ktoré sa spracú na maličký kúsok zeme o niekoľkých desiatich štvorcových metrov za humnami obcí a miest. Bohabojní kresťania sa zmilovali nad mojimi poddanými a nechali ich pred mnohými stáročiami vybudovať si svoje tábory, aby čo najďalej od ich intravilánov žili svoj cigánsky život naplno, aby si do sýtosti vychutnali svoje cigánske huncútstva, uspokojovali svoje biologické potreby a ukájali svoje pudy, vášne i rozkoše v závetrí civilizácie.”

“Ešte donedávna som bola záhadnou a tajuplnou vladárkou niekoľko miliónového spoločenstva Rómov, kým sa neobjavil zanovitý a tvrdohlavý výskumník, ktorý po tridsiatich rokoch neúnavného hľadania ma objavil, obnažil ma donaha a donútil ma, aby som mu vydala kód od môjho umenia, ako dokážem moderovať krokovanie Rómov cestičkami, ktoré som im musela vykolíkovať a naučila ich upliesť si ochrannú sieť, ktorá ich bude chrániť pred gádžovskou zlobou, pohŕdaním, predsudkami i prenasledovaním.”

“Keďže v súčasnosti je moja pozícia vládkyne separátneho sveta Rómov veľmi ohrozená a môj objaviteľ Seman mi už roky hrozí vyplavením z rómskej mysle ako najväčšej škodnej novodobých dejín ľudstva, som pripravená sa vzdať svojho panstva – vyprázdniť priestor v rómskej mysli tej sile, ktorá ukáže Rómom menej tŕnisté cestičky života. Ja sa odoberiem do análov dejín s krstným listom, ktorý mi vystavil výskumník K. Seman na meno Rómskosť, ako majsterka sveta v cigánskych huncútstvach.” 

____________________________________

“Porozumenie, záujem a dobrá vôľa ústavných činiteľov Európy pomôcť Rómom zbaviť sa ich rodového bremena- kazajky rómskosti je  JEDINÁ CESTA k poľudšteniu života ľudí rodu rómskeho.”         K. Seman, zápisník, Bratislava 2000
“Postupovať v riešení daného problému tak ako sme toho svedkom v EÚ v posledných rokoch, znamená vytvárať priestor pre produkciu cigánskych huncútstiev, ktorými sa Rómovia stále viac spoločensky diskvalifikujú z účasti na zmysluplnom a plnohodnotnom živote. ”                             K. S., tamtiež 2007

 

čítajte http://romskost.webnode.sk/blog/

O cigánskom huncútstve Rómov v Európe

03.10.2012

Namiesto úvodného slova, stručne dve poznámky autora novej filozofie prístupu Karola Semana ako jednoducho a bezproblémovo poľudštiť život Rómov v Európe. 1..., aby tento obsiahly spis (ktorý viac »

darovanie kostna dren, pacient, gabko

Hľadá sa darca kostnej drene pre Gabka

24.06.2017 10:00

Ešte pred tromi mesiacmi bol desaťročný Gabko chlapec ako každý iný. Chodil do školy, hral sa s kamarátmi, naháňal sa po záhrade so psom.

pole, teplo, sucho, uroda,

Ničivé sucho pustoší úrodu

24.06.2017 10:00

Tohtoročný jún môže byť rekordne teplý. Pamätníci ho dokonca prirovnávajú k letu 1947, keď bolo teplo a sucho ako na Sahare. Aktuálne horúčavy budú trvať najmenej do budúceho týždňa.

škôlka, deti, materská škola, detské aktivity, hračky, dieťa, kreslenie, kreativita

Novozámockej zuške začnú hľadať nové miesto

24.06.2017 09:02

Nové priestory a lepšie umiestnenie potrebuje Základná umelecká škola v Nových Zámkoch. škola sídli v dvoch budovách, z toho jedna sa nachádza pri štvorprúdovej ceste, čo narúša výučbu.

londýn, požiar, evakuacia

Zlosť a strach sprevádzali preventívnu evakuáciu londýnskych bytov

24.06.2017 08:14

Britské úrady v piatok začali preventívne evakuáciu tisícov ľudí z piatich výškových domov na severe Londýna, v ktorých identifikovali rovnaké horľavé obloženie ako vo vyhorenom dome s ôsmimi desiatkami obetí.

lastomirsky

Tento blog bol založený preto, aby sa občianska verejnosť Európy konečne dozvedela pravdu o pravej príčine nespratného spôsobu nažívania Rómov a súčasne sa oboznámila s aplikovanými praktikami – postupmi vládnych kabinetov štátu i Európskej komisie pri riešení takzvaného rómskeho problému. Pretože tento blog je reflexiou skutočného príbehu o jednej veľkej neznámej - rómskosti, ktorá od nepamäti trápi i zarmucuje, ničí i nivočí životy celých rómskych generácií, ktorá odsáva z vreciek daňových poplatníkov nekresťanské peniaze a zakladá trvalú príčinu ku konfliktným stretom ľudí dvoch rozdielnych, diametrálne odlišných filozofií nažívania, ponúka všetkým gramotným občanom Európy i sveta možnosť oboznámiť sa s pravou príčinou cigánskych huncútstiev, o ktorej samotní Rómovia ani ich inteligencia nemá ani tušenia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2612x
Priemerná čítanosť článkov: 1306x

Autor blogu

Archív